Náhodný obrázek

IMG_0001
 
 
IMG_0001 Datum: 23.4.2012 Počet zobrazení: 747 Vlastník: Jiří Kohoutek

Dětský domov Budkov

telefony:
568 443 122
568 443 560 

mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
GLS
Tango
Český rozhlas
Leksys

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na internetových stránkách Dětského domova Budkov. Jsme zařízení, které dětem nahrazuje jejich biologickou rodinu, která selhala a nefunguje.

PaedDr. Jiří Tříska

Neuvěřitelné se stalo skutečností

Historický úspěch pro náš domov se zrodil na florbalovém turnaji v Náměšti. Ještě nikdy jsme nevyhráli žádný turnaj a ani tentokrát jsme s nějakým očekáváním neodjížděli. Vlastně ano, odjeli jsme s očekáváním dobrého jídla.:) Dětský domov Náměšť je totiž znám výbornými pochutinami,které se podávají během turnaje a v neposlední řadě jsme se chtěli kvalitně uhonit,aby jsme večer dobře usnuli a moc nezlobili. Dokonce jsme ani moc netrénovali,protože nám povážlivě ubývaly florbalky, které padaly za oběť našeho zuřivého snažení.

Takže jsme v klidu vyjeli,dojeli na místo, ani se moc nerozcvičili a vyhráli první zápas s Telčí,druhý zápas s Boskovicemi, třetí zápas se Znojmem, remizovali čtvrtý zápas s Budišovem a pro změnu zase vyhráli poslední zápas s domácí Náměští.Takže první místo nás neminulo a my přebrali diplom,pohár, medaile a dort, poskytli pár rozhovorů do novin a televize a stále jako ve snu odjeli domů, kde nám nikdo nevěřil dokud jsme nevybalili tašky.

 
< Předch.   Další >

Nejnovější album

Budkovská vzduchovka 4.ročník Budkovská vzduchovka 4.ročník Datum: 25.1.2018 Počet zobrazení: 91 Vlastník: Jiří Kohoutek

Revitalizace parku

Tisková zpráva

Stávající stav

Zahradní architektonické řešení

Osazovací plán

Partneři