Náhodný obrázek

S5000468
 
 
S5000468 Datum: 20.10.2025 Počet zobrazení: 991 Vlastník: Jiří Kohoutek

Dětský domov Budkov

telefony:
568 443 122
568 443 560 

mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
GLS
Tango
Český rozhlas
Leksys

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na internetových stránkách Dětského domova Budkov. Jsme zařízení, které dětem nahrazuje jejich biologickou rodinu, která selhala a nefunguje.

PaedDr. Jiří Tříska

Karneval

Spolu s mateřskou školkou jsme pořádali každoroční karneval. Tentokrát, protože se rychle blíží duben, měsíc bepečnosti a venku to i tak vypadá, jsme ho pojali trochu jako policejní manévry. Na parketu a mezi dětmi se pohyboval čiperný strážník, který nenechal v klidu ani dospělé. Takže ti se nejednou orosili, když se před nimi najednou zjevil a podrobil je dechové zkoušce do nafukovacího balonku, který potom zkontrolovaly děti. Zaujala tentokrát i bohatá tombola, které vévodila autodráha a dva krásné dorty.....které jsme také neochutnali.:(  Štěstí z minulých let, kdy jsme si pravidelně odnášeli něco na zub, nás definitivně opustilo. Naštěstí nám to dobrou náladu nepokazilo a tak jsme se vyřádili na tanečním parketu a při různých hrách.

 
< Předch.   Další >

Nejnovější album

Budkovská vzduchovka 4.ročník Budkovská vzduchovka 4.ročník Datum: 25.1.2018 Počet zobrazení: 72 Vlastník: Jiří Kohoutek

Revitalizace parku

Tisková zpráva

Stávající stav

Zahradní architektonické řešení

Osazovací plán

Partneři