Náhodný obrázek

mistr Setkání bez hranic v kategorii do 15let
 
 
mistr Setkání bez hranic v kategorii do 15let Datum: 21.6.1970 Počet zobrazení: 1459 Vlastník: Jiří Kohoutek

Dětský domov Budkov

telefony:
568 443 122
568 443 560 

mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
GLS
Tango
Český rozhlas
Leksys

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na internetových stránkách Dětského domova Budkov. Jsme zařízení, které dětem nahrazuje jejich biologickou rodinu, která selhala a nefunguje.

PaedDr. Jiří Tříska

Poděkování Ježíškovi
Chtěli bychom moc poděkovat všem hodným lidem, kteří i letos nemysleli jen na sebe a pomohli nám  připravit krásné a veselé Vánoce našim dětem. Je těžké konkrétně jmenovat , ale aspoň namátkou například Český rozhlas, který organizoval akci "Daruj hračku", stejně tak Rádio Vysočina s podobnou akcí "Strom splněných přání", do kterých se zapojilo neskutečné množství dobrých lidí. Dále Kooperativa Třebíč , která dětem koupila trampolínu , míče a pálky. Každým rokem naše děti obdarovává Mudr. Pavlíček a MDDr. Gurková.  V neposlední řadě nesmíme zapomenout na hodného pána , který nám každý rok vozí ovoce a sladkosti. Bohužel se mi nepodařilo zjistit , z důvodu jeho skromnosti, jeho jméno. Určitě tu nejsou všichni, za což se moc omlouvám. Dárky se moc líbily a škoda, že jste nemohli vidět to, pro co to jistě děláte, rozzářené a spokojené oči dětí. Snad Vám to nahradí alespoň naše fotky ve fotogalerii. Co děti , ty dárky dostaly od Ježíška , ale my dospělí jsme upřímně dojati a  hřeje nás u srdce, že i v dnešní "těžké" době je mezi lidmi tolik dobra.  DĚKUJEME.    
 
< Předch.   Další >

Nejnovější album

Budkovská vzduchovka 4.ročník Budkovská vzduchovka 4.ročník Datum: 25.1.2018 Počet zobrazení: 91 Vlastník: Jiří Kohoutek

Revitalizace parku

Tisková zpráva

Stávající stav

Zahradní architektonické řešení

Osazovací plán

Partneři