Náhodný obrázek

IMG_1612
 
 
IMG_1612 Datum: 28.3.2014 Počet zobrazení: 107 Vlastník: Jiří Kohoutek

Dětský domov Budkov

telefony:
568 443 122
568 443 560 

mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
GLS
Tango
Český rozhlas
Leksys

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na internetových stránkách Dětského domova Budkov. Jsme zařízení, které dětem nahrazuje jejich biologickou rodinu, která selhala a nefunguje.

PaedDr. Jiří Tříska

Předvánoční akce našeho domova

Náš dětský domov zahájil vánoční čas již tradičním JARMARKEM. Děti a zejména tety se velice snažily,takže výrobky byly krásné, originální a bylo jich tak akorát. Děkujeme všem návštěvníkům, kteří k nám zavítali a také si nakoupili. Ti, kteří nás nestihli navšívit u nás v DD, měli možnost zakoupit si naše výrobky v obchodním domě Albert v Třebíči. V sobotu 14.12. jsme tam měli celý den otevřený stánek s vánočním zbožím. Mile nás všechny překvapilo, jaký měla tato prodejní akce úspěch. Lidé byli milí, vstřícní a štědří. Stejně tak i vedení hypermarketu Albert bylo super - vyšli nám ve všem vstříc. Tímto jim moc děkujeme, že nám umožnili prezentaci našeho domova.

No a za utržené peníze jsme opět připravili PŘEDVÁNOČNÍ POSEZENÍ v domově. Napekli a navařili jsme plno dobrot a všichni netrpělivě čekali na nedělní odpoledne. V 17:00 jsem se sešli na krásně vyzdobeném sále k bohatě prostřenému stolu. Svou návštěvou nás vždy potěší i některé z dětí,které u nás vyrostly a dnes stojí pevně na svých nohou. Předávají své bohaté zkušenosti našim dětem. Přejeme jim i všem ostatním krásné Vánoce a správné vykročení do Nového roku.

 
< Předch.   Další >

Nejnovější album

Budkovská vzduchovka 4.ročník Budkovská vzduchovka 4.ročník Datum: 25.1.2018 Počet zobrazení: 91 Vlastník: Jiří Kohoutek

Revitalizace parku

Tisková zpráva

Stávající stav

Zahradní architektonické řešení

Osazovací plán

Partneři