Náhodný obrázek

S5002723 (Small)
 
 
S5002723 (Small) Datum: 2.9.2021 Počet zobrazení: 1360 Vlastník: Jiří Kohoutek

Dětský domov Budkov

telefony:
568 443 122
568 443 560 

mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
GLS
Tango
Český rozhlas
Leksys

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na internetových stránkách Dětského domova Budkov. Jsme zařízení, které dětem nahrazuje jejich biologickou rodinu, která selhala a nefunguje.

PaedDr. Jiří Tříska

Megaturnaj?

Minulý víkend jsme,jako skoro pokaždé, pořádali turnaj v míčových hrách.Ale jo,  tentokrát můžem směle prohlásit turnaj za megarurnaj. Protáhl se i do neděle a hráli jsme fotbal,floorbal, vybíjenou a košíkovou. Jelikož se přihlásily děti širokého věkového rozptylu, každé starší družstvo si vybralo i mladší kolegy do B týmu. Takže se vytvořily tři družstva A, které měla i svá B mužstva mladších kamarádů a výsledky obou kategorií se započítávaly do hodnocení obou společných družstev. (AiB) Děti si určily názvy,tradičně největší boj byl o Sigmu Olomouc. Je to dáno tím,že hlavní rozhodčí,byl strejda,kterej je kovanej Olomoučák, takže má pro toto družstvo určitou slabost a někdy i přimhouří očko.:) Dále se do turnaje přihlásily d ružstva mezinárodní a to zvučných jmen Realu Madrid a Barcelony. Je jasné,že strejda mohl mhouřit očima jak chtěl,ale jeho milovaná Sigma skončila v téhle konkurenci na posledním třetím místě. O celkové prvenství si to rozdala Barca s Realem, přičemž nakonec jasně dominovala Barca. Megaturnaj se nám moc povedl a určitě si ho zase brzy zopakujem.

 
< Předch.   Další >

Nejnovější album

Budkovská vzduchovka 4.ročník Budkovská vzduchovka 4.ročník Datum: 25.1.2018 Počet zobrazení: 91 Vlastník: Jiří Kohoutek

Revitalizace parku

Tisková zpráva

Stávající stav

Zahradní architektonické řešení

Osazovací plán

Partneři