Náhodný obrázek

Robin Hood
 
 
Robin Hood Datum: 13.5.1970 Počet zobrazení: 1530 Vlastník: Jiří Kohoutek

Dětský domov Budkov

telefony:
568 443 122
568 443 560 

mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
GLS
Tango
Český rozhlas
Leksys

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na internetových stránkách Dětského domova Budkov. Jsme zařízení, které dětem nahrazuje jejich biologickou rodinu, která selhala a nefunguje.

PaedDr. Jiří Tříska

Září

Nový školní rok začal ve velkém stylu. Dostali jsme pozvánku na fotbalový zápas do Prahy Česko – Arménie. Vyjeli jsme hned po škole a první problém jsme měli se zaparkováním. Nakonec jsme pro našeho Renaulta bezpečné mistečko našli. Další a už naštěstí poslední problém nastal,když nám pořadatelé u vchodu prohledali batůžky a vyházeli všechny svačiny i s pitím.Tolik škody naděláno, inu peníze nade vše a když mají pořadatelé vyhradní smlouvu s provozovateli stanků na stadionu, i toto se může stát. Naštěstí jsme se dostatečně najedli po vystoupení z auta. Pak jsme již obdivovali překrásný stadión Slávie,ale už ne tak tristní výkon našich fotbalistů.Čeští fotbalisté prohráli i při naší druhé návštěvě zápasu reprezentačního družstva. Tentokrát to bylo o to horší,že ztratili naději postoupit do Brazílie.

Dále jsme se zůčastnili skvěle obsazeného závodu na kolech v Třebíči. Soutěžili jsme v různých kategoriích a došli jsme k přesvědčení,že budeme muset hodně přidat v tréninkové úsilí.Radši se nebudeme zmiňovat o našem umístění,ale byli jsme hodně vzadu.:)

 
< Předch.   Další >

Nejnovější album

Budkovská vzduchovka 4.ročník Budkovská vzduchovka 4.ročník Datum: 25.1.2018 Počet zobrazení: 72 Vlastník: Jiří Kohoutek

Revitalizace parku

Tisková zpráva

Stávající stav

Zahradní architektonické řešení

Osazovací plán

Partneři