Náhodný obrázek

IMG_2272
 
 
IMG_2272 Datum: 18.6.2014 Počet zobrazení: 51 Vlastník: Jiří Kohoutek

Dětský domov Budkov

telefony:
568 443 122
568 443 560 

mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
GLS
Tango
Český rozhlas
Leksys

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na internetových stránkách Dětského domova Budkov. Jsme zařízení, které dětem nahrazuje jejich biologickou rodinu, která selhala a nefunguje.

PaedDr. Jiří Tříska

Historický úspěch

23.4. se konalo regionální kolo DD Cupu ve fotbale v Brně. Po minulém předposledním místě jsme odjížděli  s  předsevzetím neudělat ostudu a s radostí si zahrát. První zápas jsme jasně prohráli se Znojmem a už jsme se zase viděli, jak budeme bojovat ve spodních patrech pavouka. Druhý zápas s naším regionálním rivalem Jemnicí jsme zvládli na výtečnou. Jaké bylo  ale naše překvapení, když jsme porazili  v posledním zápase skupiny i Lipník a postoupili do semifinále z druhého místa. Teď nás ovšem čekal tradičně silný soupeř z Mikulova. Nejdramatičtější zápas turnaje rozhodl náš kapitán z penalty a byli jsme ve finále. Tam jsme plni euforie a nadšení dostali nakládačku ,asi 2:10, zase od Znojma, ale to už nás netrápilo. Užívali jsme si radosti a byli na sebe náležitě pyšní, hlavně při vyhlašování výsledků. Silvestr se dokonce prosadil i individuálně, když byl vyhlášen nejlepším střelcem. Tímto umístěním jsme si zajistili i finálovou účast v Praze.

 
< Předch.   Další >

Nejnovější album

Budkovská vzduchovka 4.ročník Budkovská vzduchovka 4.ročník Datum: 25.1.2018 Počet zobrazení: 72 Vlastník: Jiří Kohoutek

Revitalizace parku

Tisková zpráva

Stávající stav

Zahradní architektonické řešení

Osazovací plán

Partneři