Náhodný obrázek

IMG_0124.JPG
 
 
IMG_0124.JPG Datum: 11.12.2012 Počet zobrazení: 274 Vlastník: Jiří Kohoutek

Dětský domov Budkov

telefony:
568 443 122
568 443 560 

mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
GLS
Tango
Český rozhlas
Leksys

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na internetových stránkách Dětského domova Budkov. Jsme zařízení, které dětem nahrazuje jejich biologickou rodinu, která selhala a nefunguje.

PaedDr. Jiří Tříska

Hadi,štíři .....
Ve čtvrtek 8.12.2011 k nám zavítal velmi sympatický mladík, jmenoval se Martin Maláč a má velmi zajímavého koníčka. Chová doma zvířátka a různé potvůrky, kterých se většina lidí štítí nebo bojí. Přivezl nám s sebou ukázat červy, šváby, moc roztomilého pavouka, hady (Evu a Ťunťu) a ještě dva netopýry. Nejdřív jsme se skoro všichni báli (teda hlavně tety), ale když nám o nich začal povídat a ukázal nám je zblízka, tak jsme si je dokonce i pohladili. Ti odvážnější z nás si nechali dát hada kolem krku. Po chvilce se dokonce začaly měnit i přání k Vánocům. Místo hraček, kosmetiky a jiných věcí se některé děti dožadovaly hada nebo pavouka. Uvidíme, co na to Ježíšek..... . Každopádně jsme zjistili, že se takových zvířátek vůbec nemusíme bát a některá z nich že jsou dokonce i roztomilá. Chtěli bychom tudíž poděkovat nadaci ALTEGO, která besedu zprostředkovala a hlavně Martinovi. Byl moc fajn a bylo na něm vidět, že má všechny své mazlíčky moc rád.  Děkujeme!!!!!!!
 
< Předch.   Další >

Nejnovější album

Budkovská vzduchovka 4.ročník Budkovská vzduchovka 4.ročník Datum: 25.1.2018 Počet zobrazení: 72 Vlastník: Jiří Kohoutek

Revitalizace parku

Tisková zpráva

Stávající stav

Zahradní architektonické řešení

Osazovací plán

Partneři