Náhodný obrázek

sluší nám
 
 
sluší nám Datum: 2.11.1970 Počet zobrazení: 2533 Vlastník: Jiří Kohoutek

Dětský domov Budkov

telefony:
568 443 122
568 443 560 

mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
GLS
Tango
Český rozhlas
Leksys

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na internetových stránkách Dětského domova Budkov. Jsme zařízení, které dětem nahrazuje jejich biologickou rodinu, která selhala a nefunguje.

PaedDr. Jiří Tříska

Kometa-Zlín 0:1

Jako by jsme našemu oblíbenému  hokejovému týmu nosili smůlu. Vždy ,když nás Kometa pozve na jejich zápas, prohraje. Doufali jsme,že tentokrát to prokletí prolomí a chtěli jsme jim pomoci naším hlasitým povzbuzováním. Už když jsem šli ze školy, nacvičovali jsme různé pokřiky,až lidé vykukovali z oken co se děje. Rychle jsme napsali úkoly, přípravu do školy jsme pro tentokrát trochu ošidili a vyjeli směr Brno. Hned před halou jsme se setkali s hlasitými fanoušky Zlína. Jako by to bylo znamení, že s nimi budeme mít ještě co dočinění. A taky že jo.. Naše sedačky byly přímo pod jejich kotlem. Takže jsme schytali pivní  spršku od létajících kelímků, drobili nám na naše plešky a nakonec se nás snažili i překřičet. Zápas byl  velice zajímavý a napínavý. Zlín dal hned ze začátku gól a Kometa ne a ne vyrovnat. Tlačili, co jim síly stačily, ale branku nedali. Domů jsme přijeli až v jedenáct hodin,protože bylo náledí a ještě k tomu mlha. Rychle jsem zalezli do postelí a najednou bylo ráno a my už zase na nohách a v hlavách krásný zážitek. A to díky Vám Komeťáci a Michaeli. Díky,díky.

 

 
< Předch.   Další >

Nejnovější album

Budkovská vzduchovka 4.ročník Budkovská vzduchovka 4.ročník Datum: 25.1.2018 Počet zobrazení: 72 Vlastník: Jiří Kohoutek

Revitalizace parku

Tisková zpráva

Stávající stav

Zahradní architektonické řešení

Osazovací plán

Partneři