Náhodný obrázek

IMG_0626.JPG
 
 
IMG_0626.JPG Datum: 5.3.2013 Počet zobrazení: 91 Vlastník: Jiří Kohoutek

Dětský domov Budkov

telefony:
568 443 122
568 443 560 

mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
GLS
Tango
Český rozhlas
Leksys

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na internetových stránkách Dětského domova Budkov. Jsme zařízení, které dětem nahrazuje jejich biologickou rodinu, která selhala a nefunguje.

PaedDr. Jiří Tříska

Jarmark 2010

Dne 28. listopadu se u nás konal 5. předvánoční jarmark a musím říct, že se nám letos docela povedl. Ač měl začínat až ve dvě hodiny, hosti se k nám začali sjíždět už o půl druhé. Některým z nás to spíš připadalo, že se sjížděj na mši a potichoučku jsem se smála, že jdou pozdě, ale když se k nám přibližovali, tak mi blesklo hlavou, že se opravdu jdou za náma do domova podívat.

Už ve třičtvrtě na dvě byla před sálem fronta tak dlouhá, že se táhla na obě strany domova, tak i přesto, že jsme chtěli otevírat až ve dvě hodiny, museli jsme otevřeli dřív.

Jako kdybych  tetě neříkala, že když otevřeme dřív, tak budeme mít vyprodáno kolem třetí, čtvrté hodiny a tak tomu i bylo. Ale prodalo se toho opravdu dost, i když něco zbylo, ale bylo toho málo. Nejvíc jsme se s kámoškama zasmály, když jsem jim říkala hlouposti, které mě zrovna napadly. Třeba když kolem nás někdo prošel, slušně jsme je pozdravily a já jim potichoučku řekla: „Bacha,  na všech přístupových dveřích a po všech chodbách i pokojích jsou daný pasti na medvědy, takže si dávejte pozor, nebo tu zůstanete s námi“ nebo taky „Největší sranda by byla, kdyby jim tety řekly, že za odměnu si můžou vybrat kohokoli z dětí a odvést si ho domů“ a mnoho dalších výplodů mé fantazie a musím říct, že se to naštěstí nesplnilo a že to nebyla pravda, ale když si na to vzpomenu, tak se klátím smíchy i teď.

Ale letos, jako každý rok, se nám jarmark pěkně povedl. Jménem mým a snad i jménem domova, když mi to teda povolí, bych chtěla poděkovat všem, co nás přišli navštívit a nějakou tu drobnost i koupili. Přec jsme jenom lidi a měli bychom si pomáhat a to nejen o Vánocích, ale i ve všedním čase.

M.T:

 
< Předch.   Další >

Nejnovější album

Budkovská vzduchovka 4.ročník Budkovská vzduchovka 4.ročník Datum: 25.1.2018 Počet zobrazení: 91 Vlastník: Jiří Kohoutek

Revitalizace parku

Tisková zpráva

Stávající stav

Zahradní architektonické řešení

Osazovací plán

Partneři