Náhodný obrázek

DSCN2868.JPG
 
 
DSCN2868.JPG Datum: 15.12.2013 Počet zobrazení: 219 Vlastník: Jiří Kohoutek

Dětský domov Budkov

telefony:
568 443 122
568 443 560 

mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
GLS
Tango
Český rozhlas
Leksys

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na internetových stránkách Dětského domova Budkov. Jsme zařízení, které dětem nahrazuje jejich biologickou rodinu, která selhala a nefunguje.

PaedDr. Jiří Tříska

Česko-Finsko 2:1
Česko-Finsko ,  17.12.2009

Konečně uvidím Jágra a další naše borce, říkal jsem si, když jsem ráno vstával. Sice mě čekala ještě jedna nepříjemnost,ale tu jsem zvládl bez úhony v žákovské knížce a přiblížilo se odpoledne a s ním i odjezd do Prahy na hokejové utkání  Česko – Finsko. Jenomže to nebylo tak jednoduché. Už druhý den sněžilo a našim dvěma  strejdům se moc nechtělo dát všanc naše mladé životy.  Ale když viděli ty natěšené obličeje, rozhodli se celkem rychle a závěje- nezávěje, startovali Renaulta. Nakonec cesta probíhala celkem v pohodě, až na jednoho kamioňáka, který si myslel, že po dálnici jede sám a vyhodil blinkr a aniž by se podíval, hned začal předjíždět. Ještěže je strejda také poměrně mladý a má proto rychlé reakce, zabránil nejhoršímu. Když jsme dojeli k Sazka aréně, chvilku jsme bloudili, ale všechny cesty vedou k Jardovi a i my ho nakonec mohli popohnat k vítězství 2:1. Byl to moc krásný zážitek, na který budeme dlouho vzpomínat.

 
< Předch.   Další >

Nejnovější album

Budkovská vzduchovka 4.ročník Budkovská vzduchovka 4.ročník Datum: 25.1.2018 Počet zobrazení: 91 Vlastník: Jiří Kohoutek

Revitalizace parku

Tisková zpráva

Stávající stav

Zahradní architektonické řešení

Osazovací plán

Partneři