Náhodný obrázek

IMG_0036
 
 
IMG_0036 Datum: 18.12.2011 Počet zobrazení: 925 Vlastník: Jiří Kohoutek

Dětský domov Budkov

telefony:
568 443 122
568 443 560 

mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
GLS
Tango
Český rozhlas
Leksys

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na internetových stránkách Dětského domova Budkov. Jsme zařízení, které dětem nahrazuje jejich biologickou rodinu, která selhala a nefunguje.

PaedDr. Jiří Tříska

JEŠTĚ K JARMARKU

TRADIČNÍ JARMARK V DD 8.12.09

Jarmark jsme letos pořádali v domově už čtvrtým rokem. Na jeho přípravě se podílejí téměř všichni zaměstnanci a děti. Příprava zabere hodně času i pilné práce. Začínáme už v polovině září. Snažíme se, aby se zde každý rok objevil nějaký nový nápad na výzdobu bytu, vánočního stromečku, oken apod.Myslíme si, že se to našim šikovným tetám, strejdům i dětem daří.Nikdo z nás už si nedovede představit, že by na Jarmarku chyběly koláče, o které je velký zájem a rok od roku jich děláme víc.Všichni společně prožíváme napětí, jestli je dost výrobků, abychom uspokojili všechny zájemce.V pátek, před první adventní nedělí, vše snášíme a chystáme na sále. Když je vše hotovo, rozsvítíme velký vánoční strom, který stojí uprostřed a napětí z nás spadne. Kocháme se tou krásou a už se těšíme na neděli na první návštěvníky.Máme opravdu velkou radost, že nás navštěvuje stále víc lidí a všichni odcházejí spokojeni. Většina nás pochválí a vyjádří obdiv nad množstvím a kvalitou výrobků.Jenom nás trošku mrzí, že lidí z blízkého i dalekého okolí je víc než domácích „Budkováků“.

 
< Předch.   Další >

Nejnovější album

Budkovská vzduchovka 4.ročník Budkovská vzduchovka 4.ročník Datum: 25.1.2018 Počet zobrazení: 91 Vlastník: Jiří Kohoutek

Revitalizace parku

Tisková zpráva

Stávající stav

Zahradní architektonické řešení

Osazovací plán

Partneři