Náhodný obrázek

sluníčko mi svítí do očí
 
 
sluníčko mi svítí do očí Datum: 4.11.1970 Počet zobrazení: 1076 Vlastník: Jiří Kohoutek

Dětský domov Budkov

telefony:
568 443 122
568 443 560 

mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
GLS
Tango
Český rozhlas
Leksys
I.ročník Budkov Cup

Dětský domov Budkov vůbec poprvé zorganizoval první ročník turnaje ve fotbale, který se konal na multifunkčním hřišti. Mezi pozvanými hosty byly dětské domovy ze Senožat, Jemnice, Náměště nad Oslavou a Znojma. I když se s těmito domovy setkávají pravidelně na různých akcích, některé z nich je navštívily poprvé. Byly mile překvapeny jejich zázemím, které dětem obec i domov poskytují. Vydařilo se téměř vše. Počasí bylo nádherné, již od rána, po několika uplakaných dnech, svítilo sluníčko.  I výkony jednotlivých družstev byly kvalitní, sehrálo se mnoho napínavých utkání, kterým nakonec vévodilo družstvo ze Senožat. Domácí Budkováci nezklamali a i přes nízký věkový průměr se umístili na krásném třetím místě.

Organizace turnaje byla náročnější, zabrala pracovníkům domova několik dní. Bylo třeba zajistit celodenní občerstvení, pitný režim a samozřejmě odměny pro soutěžící. Nedílnou součástí bylo i smažení bramboráků, po kterých se velmi rychle slehla zem.

Celková atmosféra turnaje byla velmi pohodová, přátelská. Děti se opět setkaly se svými kamarády, jiní navázaly nová přátelství. Odměnou celé akce byly spokojené tváře všech dětí i zúčastněných.

Velké díky patří především organizátorům, rozhodčímu s profesionálními zkušenostmi Jiřímu Roupcovi ml., družstvům jednotlivých dětských domovů, obci Budkov za poskytnutí prostorů a potřebného vybavení, divákům  a přátelům domova. Sponzorsky akci zajistili firmy Sorall Třebíč, ZD Šebkovice, Josef Šplíchal.

 

 
< Předch.   Další >