Náhodný obrázek

IMG_0029
 
 
IMG_0029 Datum: 21.2.2011 Počet zobrazení: 1243 Vlastník: Jiří Kohoutek

Dětský domov Budkov

telefony:
568 443 122
568 443 560 

mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
GLS
Tango
Český rozhlas
Leksys

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na internetových stránkách Dětského domova Budkov. Jsme zařízení, které dětem nahrazuje jejich biologickou rodinu, která selhala a nefunguje.

PaedDr. Jiří Tříska

4. ročník Budkovská vzduchovka

Ano, i takové věci se někdy stávají. Ale pěkně popořádku. Konečně napadl v dostatečné míře sníh a my narychlo zorganizovali tradiční, biatlonový závod Budkovská vzduchovka. Připravili jsme trať, sehnali pomůcky a vzduchovky,pozvali závodníky. Inu, dost práce nám to dalo. Vzhledem k počtu účastníků jsme rozhodli, že se bude jednat o závod dvou smíšených družstev po 8 zavodnících. Závod odstartovala výstřelem vzduchovka a závodníci za hlasité podpory diváků vyrazili na trať. Když už byla ve hře třetí dvojice závodníků, odehrál se na trati, přímo před stanovištěm střelby, pro vás nevídaný, pro nás bohužel často vídaný zkrat jednoho z běžců. Spadl a začal se, korektně řečeno (ano i my jsme světoví), vztekat. Ale to tak, že po neuvěřitelných gymnastických figurách, kdy jsme měli strach o jeho opravdu pružné kosti, urval obě podrážky bot, které zůstaly ve vázáních běžek. Bohužel tím náš závod skončil. Byli jsme chvilku naštvaní, to přiznáme, ale pak jak napětí opadlo jsme si uvědomili, čím si ten človíček musel projít už od prenatálního období a měli bychom být naštvaní spíše na někoho jiného. Nedá se nic dělat, teď už je tu obleva a budeme tedy doufat, že letošní zima ještě neřekla poslední slovo a  my se pokusíme o repete.

 
< Předch.   Další >

Nejnovější album

Budkovská vzduchovka 4.ročník Budkovská vzduchovka 4.ročník Datum: 25.1.2018 Počet zobrazení: 91 Vlastník: Jiří Kohoutek

Revitalizace parku

Tisková zpráva

Stávající stav

Zahradní architektonické řešení

Osazovací plán

Partneři