Náhodný obrázek

2.
 
 
2. Datum: 11.8.1970 Počet zobrazení: 1220 Vlastník: Jiří Kohoutek

Dětský domov Budkov

telefony:
568 443 122
568 443 560 

mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
GLS
Tango
Český rozhlas
Leksys

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na internetových stránkách Dětského domova Budkov. Jsme zařízení, které dětem nahrazuje jejich biologickou rodinu, která selhala a nefunguje.

PaedDr. Jiří Tříska

Palačinkiáda

Minulou sobotu nás naši kamarádi z Dětského domova Senožaty pozvali na soutěž nazvanou Palačinkiáda. My jsme jim na oplátu tuto soutěž vyhráli. J  Ale popořádku. Připravili jsme se týden dopředu, kdy jsme si  o víkendu udělali palačinky ke svačině. Sabča nepotřebovala ani rady šéfkuchaře a těsto od oka připravila bez větších problémů. Mohli jsme bez obav vyjet na soutěž. Jediné co nám málem ohrozilo naše skvělé umístění byl zavřený sjezd z dálnice na Senožaty a my si museli cestu trochu prodloužit a obávat se, jestli stihneme začátek. Nakonec jsme přijeli na minutu přesně. Konkurence byla obrovská. Dvě družstva domácích a dvě naše. Porota přísná, která hodnotila nejen chuť palačinek, ale i spolupráci kolektivu, vzhled palačinek,prostřený stůl a také obsluhu. Při vyhlašování bylo v místnosti ticho, že by byl slyšet i spadlej špendík. O to byl potom větší rachot ,když nás vyhlásili jako absolutního vítěze a myslím, že nebylo nikoho, kdo by nám cenu nepřál.  A protože jsem se při tom různém ochutnávání i pořádně nacpali, sport byl pro nás vyloženě záchrana. Fotbálek v místní tělocvičně už byl jen pro zábavu.

Děkujeme Dětskému domovu Senožaty a také jejich milým sponzorům z Prahy.

 
< Předch.   Další >

Nejnovější album

Budkovská vzduchovka 4.ročník Budkovská vzduchovka 4.ročník Datum: 25.1.2018 Počet zobrazení: 91 Vlastník: Jiří Kohoutek

Revitalizace parku

Tisková zpráva

Stávající stav

Zahradní architektonické řešení

Osazovací plán

Partneři