Náhodný obrázek

IMG_2328
 
 
IMG_2328 Datum: 14.6.2014 Počet zobrazení: 238 Vlastník: Jiří Kohoutek

Dětský domov Budkov

telefony:
568 443 122
568 443 560 

mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
GLS
Tango
Český rozhlas
Leksys

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na internetových stránkách Dětského domova Budkov. Jsme zařízení, které dětem nahrazuje jejich biologickou rodinu, která selhala a nefunguje.

PaedDr. Jiří Tříska

Jemnická pingpongiáda

Jako každý rok, pořádal Dětský domov Jemnice „Jemnickou pingpongiádu“. Tentokrát nás zaskočil brzký termín akce, a protože bylo venku ještě poměrně hezky, byli jsme natrénovaní spíše na fotbal a přehazovanou. Takže jsem si pingpong vyzkoušeli jen o víkendu, kdy strejda uspořádal kvalifikační turnaj u nás v domově. Do Jemnice postoupili ti nejlepší z nás, kteří bohužel v den turnaje nezvládli  dřívější dopravu ze školy v Moravských Budějovicích, protože se někde zapomněli cestou na autobus. O to větší radost měli náhradníci, kteří se tím pádem na turnaj dostali, když už s tím ani nepočítali. Nutno podotknout, že to byli především opravdoví začátečníci, kteří hráli pingpong poprvé v životě. Tomu odpovídaly i výsledky v Jemnici, ale potěšilo nás alespoň 4. místo zkušenějšího Jarka. Dále nás parádně reprezentovala Natálka, která zvítězila v doprovodné stolní hře Scrabble. Na závěr nás čekala skvělá večere , řízek a bramborový salát. Děkujeme Jemnici za pozvání a příští rok už nás nic nezaskočí.

 
< Předch.   Další >

Nejnovější album

Budkovská vzduchovka 4.ročník Budkovská vzduchovka 4.ročník Datum: 25.1.2018 Počet zobrazení: 91 Vlastník: Jiří Kohoutek

Revitalizace parku

Tisková zpráva

Stávající stav

Zahradní architektonické řešení

Osazovací plán

Partneři