Náhodný obrázek

přetahovaná
 
 
přetahovaná Datum: 29.12.1970 Počet zobrazení: 1283 Vlastník: Jiří Kohoutek

Dětský domov Budkov

telefony:
568 443 122
568 443 560 

mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
GLS
Tango
Český rozhlas
Leksys

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na internetových stránkách Dětského domova Budkov. Jsme zařízení, které dětem nahrazuje jejich biologickou rodinu, která selhala a nefunguje.

PaedDr. Jiří Tříska

BMW RUN 2017

     Tak jak již se stalo každý rok tradicí, nás opět po roce navštívila parta nadšenců, kterým není lhostejný osud dětí, kteří jsou umístěny v dětských domovech.  Ano je to akce, která má název BMW RUN 2017. Co se pod tímto názvem skrývá? Téměř dvě desítky lidí, kteří ve svém volném čase věnují svou energii, aby v šesti vozidlech značky BMW, najeli téměř 2000 km, sehnali spoustu věcí (ošacení, hračky, knihy a sportovní potřeby), aby udělali radost spoustě dětí z dětských domovů po celé republice.

     24.6. 2017 tato kolona dorazila v dopoledních hodinách i k nám do Budkova. Po krátkém uvítání okamžitě začali budovat v přilehlém parku různé stanoviště, kde se děti mohly krásně vydovádět a soutěžit nejen mezi sebou, ale i se samotnými účastníky této akce. Zažili jsme spoustu legrace, kdy jsme skákali v pytlech od brambor, chodili ve velkých holínkách a dovedete si určitě představit kolik komických pádů jsme zaregistrovali během těchto soutěží. Vždy to ovšem skončilo velikým smíchem, a to je asi to nejlepší na každodenní starosti a život dětí v dětských domovech.

     Ale ta nejkrásnější tečka, jak bývá zvykem byla nakonec. Kdy se děti z našeho domova shromáždily na nádvoří a organizátoři BMW RUN 2017 začali nosit dárky. Mohu potvrdit, že než je všechny nanosili, tak to pěkně dlouho trvalo a výraz v očích našich dětí mluvil za vše. Ještě jednou díky za to co pro nás děláte a tak aspoň nabídka vykoupání v našem bazénu v tom tropickém dni, byla malým poděkováním za nás všechny.

 
< Předch.   Další >

Nejnovější album

Budkovská vzduchovka 4.ročník Budkovská vzduchovka 4.ročník Datum: 25.1.2018 Počet zobrazení: 91 Vlastník: Jiří Kohoutek

Revitalizace parku

Tisková zpráva

Stávající stav

Zahradní architektonické řešení

Osazovací plán

Partneři