Náhodný obrázek

50.JPG
 
 
50.JPG Datum: 5.12.2013 Počet zobrazení: 90 Vlastník: Jiří Kohoutek

Dětský domov Budkov

telefony:
568 443 122
568 443 560 

mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
GLS
Tango
Český rozhlas
Leksys
NÁVŠTĚVA DNE DĚTÍ V DD HROTOVICE

     Dne 18.6. 2017 jsme využili pozvání dětského domova Hrotovice, který uspořádal dětský den. Děti z našeho domova měly o tuto akci veliký zájem a nedočkavě se těšily, co tam bude pro ně nachystáno. Naše očekávání se zcela naplnila. Už při příjezdu do DD Hrotovice byla část ulice obsazena SDH Hrotovice, kde byla ukázka techniky, byl zde i skákací hrad a jedno ze stanovišť (trať pro koloběžky), které děti musely absolvovat a za to byly odměněny pěknými cenami.

     Při vstupu do samotného areálu jsme byli přivítání pracovníky DD Hrotovice a bylo o nás hezky postaráno. Děti se okamžitě pustily do víru her, které byly vtipně připraveny a vpřed je hnala vidina odměn v podobě cen a sladkostí, které po splnění jednotlivých úkolů dostaly. Kromě toho byl zde i koutek, kde probíhalo malování na tváře dětí a určitě si dovedete představit jaká fronta se tady vytvořila. Aby byly také uspokojeny mlsné jazýčky, tak bylo připraveno bohaté pohoštění, které naše děti měrou vrchovatou využily.

     K velice příjemné atmosféře velikou měrou přispěl i moderátor rádia Vysočina p. Milan Řezníček se svými kolegy, kteří hecovali a vybízeli všechny zúčastněné k různým soutěžím a tanečním aktivitám. Nejvíce byl vidět náš Fanda, který byl starý známý pana moderátora z předešlých akcí a neustále si s ním chtěl povídat.

     Závěrem bych chtěl jménem DD Budkov poděkovat za pozvání a paní ředitelce DD Hrotovice za zorganizování této akce, neboť je nám všem jasné kolik úsilí a času musela se svými spolupracovníky vynaložit a musím upřímně podotknout, že se jim to opravdu povedlo.

 
< Předch.   Další >