Náhodný obrázek

IMG_0665.JPG
 
 
IMG_0665.JPG Datum: 5.3.2013 Počet zobrazení: 83 Vlastník: Jiří Kohoutek

Dětský domov Budkov

telefony:
568 443 122
568 443 560 

mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
GLS
Tango
Český rozhlas
Leksys

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na internetových stránkách Dětského domova Budkov. Jsme zařízení, které dětem nahrazuje jejich biologickou rodinu, která selhala a nefunguje.

PaedDr. Jiří Tříska

Máj - vyženeme kozy v háj

I květen byl u nás  na akce bohatý a užili jsme si plno zábavy, vzrušení a srandy. Nejprve jsme bojovali na turnaji v Dětském domově Jemnice, kde jsme bohužel obsadili poslední místo. Ale vše vynahradilo setkání s kamarády a skvělé pohoštění. Za to děkujeme. Následovala akce v Praze s cizojazyčným názvem Out of Home. Angličtina mi moc nejde, ale v překladač v mobilu pomohl. Proč se vše teď nazývá jinak než v mém rodném jazyce? Ano, jsme vlastně světoví. V Praze jsme se učili jak obstát v životě. Prošli jsme si nejrůznější úřady a večer byla diskotéka. V závěru měsíce nás čekal opět sport a to fotbalový turnaj v Senožatech. A dočkali jsme se po dlouhé době i medaile, bronzové. Huráááá.  Následoval dětský den s různými soutěžemi, grilováním ochutnáváním. I zde jsme se setkali s plno kamarády a známými. Také Senožatům děkujeme, že nás každý rok nezapomenou pozvat na tuto skvělou akci.

 
< Předch.   Další >

Nejnovější album

Budkovská vzduchovka 4.ročník Budkovská vzduchovka 4.ročník Datum: 25.1.2018 Počet zobrazení: 91 Vlastník: Jiří Kohoutek

Revitalizace parku

Tisková zpráva

Stávající stav

Zahradní architektonické řešení

Osazovací plán

Partneři