Náhodný obrázek

IMG_0008
 
 
IMG_0008 Datum: 8.12.2011 Počet zobrazení: 942 Vlastník: Jiří Kohoutek

Dětský domov Budkov

telefony:
568 443 122
568 443 560 

mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
GLS
Tango
Český rozhlas
Leksys

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na internetových stránkách Dětského domova Budkov. Jsme zařízení, které dětem nahrazuje jejich biologickou rodinu, která selhala a nefunguje.

PaedDr. Jiří Tříska

Únor bílý pole sílí

Únor se vydařil, jak počasí, tak i po stránce našeho kulturního a sportovního vyžití. Hned zkraje měsíce, poslední den před oblevou, jsme pořádali 3.ročník biatlonového závodu Budkovská vzduchovka. Teprve třetí ročník proto,že zimní počasí se v posledních letech objevilo zřídka. Závod to byl urputný, i když jsme několik dnů poctivě trénovali. Nakonec všem vypálila rybník naše nová „Koukalová“ Kristýnka.  Jela jako poslední a kluci v cíli si už rozdělovali medaile a s ní vůbec nepočítali. Jenomže co se nestalo, čas sice nebyl nic moc, ale na střelnici bylo všechno jinak. Výpálila celkem 3krát a vždy do černého. To ji vyneslo první místo, před všemi nevěřícími, v mysli již ověnčenými kluky. Hned druhý den jsme udělali v domově kvalifikační turnájek  na Jemnickou pingpongiádu pořádanou místním dětským domovem. A za týden již čtveřice vyvolených jela reprezentovat. Nutno podotknout, že vzhledem k nízkému věku našich sportovců jsme si veliké plány nedělali. O to byla naše radost a překvapení větší, když Jarek bral bronz a Kuba bramboru. A Žanda dokonce vyhrála souběžně probíhající soutěž ve Scrrable. Nebo jak se to píše.:) Za dalších 14dní jsme měli víkend , pro změnu, kulturní. V sobotu Miss, kde se neskutečně předvedl suverénním pojetím Fanda a jasně porazil naše očekávající krásky. Druhý den v neděli, pořádal náš DD, společně s Mateřskou školkou Budkov, dětský karneval.  Fotografie ze všech akcí přiložená v archivu.

 
< Předch.   Další >

Nejnovější album

Budkovská vzduchovka 4.ročník Budkovská vzduchovka 4.ročník Datum: 25.1.2018 Počet zobrazení: 91 Vlastník: Jiří Kohoutek

Revitalizace parku

Tisková zpráva

Stávající stav

Zahradní architektonické řešení

Osazovací plán

Partneři