Náhodný obrázek

IMG_0040
 
 
IMG_0040 Datum: 28.1.2012 Počet zobrazení: 771 Vlastník: Jiří Kohoutek

Dětský domov Budkov

telefony:
568 443 122
568 443 560 

mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
GLS
Tango
Český rozhlas
Leksys

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na internetových stránkách Dětského domova Budkov. Jsme zařízení, které dětem nahrazuje jejich biologickou rodinu, která selhala a nefunguje.

PaedDr. Jiří Tříska

Praha


 

     Dne 16.10.2016 se děti z našeho dětského domova Budkov vydaly za doprovodu tety Mirky R., Marie K. a strejdy Jirky R. na 12. ročník přehlídky divadelních představení pod záštitou Míši Maurerové do Prahy, které se konalo v divadle Palace na Václavském náměstí. Cesta na tuto přehlídku vedla přes velmi dobré vystoupení a umístění na akci NEJLEPŠÍ KONCERT 2016 za účasti dětských domovů kraje Vysočina a Jihomoravského kraje ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Naše děti zde vystoupily s představením inspirované pohádkou „O veliké řepě“, která byla obohacena o prvky ze současnosti. Tato přehlídka byla díky chřipkové epidemii ochuzena o účast několika souborů dětských domovů z celé ČR, i přesto měla tato akce velmi vysokou úroveň. Ze šesti vystupujících souborů měly naše děti suverénně nejnižší věkový průměr a dle měření aplausoměru i největší potlesk. Děti z našeho domova se toho zhostily na výbornou a svou chvíli slávy si užila teta Mirka, kdy musela všem přítomným vysvětlovat veselou příhodu ze zkoušky, kdy málem vyřadila ze hry hlavního představitele Fandu, kdy prý „náhodou“ na něj shodila motyčku a ta ho trefila do hlavy Poté následoval oběd v jedné základní škole na Jižním městě a díky výborným navigačním schopnostem řidiče strejdy Jirky R. děti nezůstaly o hladu. Písmenková polévka (chybělo písmeno J což nelibě nesl José) a kuřecí řízek s brambory. Pak roznášely dezert a nejdéle se zdržely u tety Mirky, nemohla se rozhodnout pro jaký druh. Poté následovala cesta z města směr Budkov. Jelikož mlsné jazýčky našich dětí mají vytříbenou chuť, tak musela pochopitelně následovat zastávka v CITY PARKU, kde naše pouť musela být ukončena ochutnávkou jídel z KFC a samozřejmě i zmrzlinou. Musím podotknout, že si to za tento výkon opravdu zasloužily. Závěrem bych chtěl říci, že šlo opravdu o povedenou akci, všem se to líbilo a co je také opravdu důležité, nikdo cestou nezvracel. Vše proběhlo bez zranění a použití donucovacích prostředků. Celkem najeto 388 km.

                                                                                     npor. Bc. Jiří Roupec ve výslužbě                                                                                                                nyní vychovatel (strejda)

 

  Dne 16.10.2016 se děti z našeho dětského domova Budkov vydaly za doprovodu tety Mirky R., Marie K. a strejdy Jirky R. na 12. ročník přehlídky divadelních představení pod záštitou Míši Maurerové do Prahy, které se konalo v divadle Palace na Václavském náměstí. Cesta na tuto přehlídku vedla přes velmi dobré vystoupení a umístění na akci NEJLEPŠÍ KONCERT 2016 za účasti dětských domovů kraje Vysočina a Jihomoravského kraje ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Naše děti zde vystoupily s představením inspirované pohádkou „O veliké řepě“, která byla obohacena o prvky ze současnosti. Tato přehlídka byla díky chřipkové epidemii ochuzena o účast několika souborů dětských domovů z celé ČR, i přesto měla tato akce velmi vysokou úroveň. Ze šesti vystupujících souborů měly naše děti suverénně nejnižší věkový průměr a dle měření aplausoměru i největší potlesk. Děti z našeho domova se toho zhostily na výbornou a svou chvíli slávy si užila teta Mirka, kdy musela všem přítomným vysvětlovat veselou příhodu ze zkoušky, kdy málem vyřadila ze hry hlavního představitele Fandu, kdy prý „náhodou“ na něj shodila motyčku a ta ho trefila do hlavy Poté následoval oběd v jedné základní škole na Jižním městě a díky výborným navigačním schopnostem řidiče strejdy Jirky R. děti nezůstaly o hladu. Písmenková polévka (chybělo písmeno J což nelibě nesl José) a kuřecí řízek s brambory. Pak roznášely dezert a nejdéle se zdržely u tety Mirky, nemohla se rozhodnout pro jaký druh. Poté následovala cesta z města směr Budkov. Jelikož mlsné jazýčky našich dětí mají vytříbenou chuť, tak musela pochopitelně následovat zastávka v CITY PARKU, kde naše pouť musela být ukončena ochutnávkou jídel z KFC a samozřejmě i zmrzlinou. Musím podotknout, že si to za tento výkon opravdu zasloužily. Závěrem bych chtěl říci, že šlo opravdu o povedenou akci, všem se to líbilo a co je také opravdu důležité, nikdo cestou nezvracel. Vše proběhlo bez zranění a použití donucovacích prostředků. Celkem najeto 388 km.

                                                                                     npor. Bc. Jiří Roupec ve výslužbě                                                                                                                nyní vychovatel (strejda)

 
< Předch.   Další >

Nejnovější album

Budkovská vzduchovka 4.ročník Budkovská vzduchovka 4.ročník Datum: 25.1.2018 Počet zobrazení: 72 Vlastník: Jiří Kohoutek

Revitalizace parku

Tisková zpráva

Stávající stav

Zahradní architektonické řešení

Osazovací plán

Partneři