Náhodný obrázek

CAM00228
 
 
CAM00228 Datum: 12.4.2016 Počet zobrazení: 66 Vlastník: Jiří Kohoutek

Dětský domov Budkov

telefony:
568 443 122
568 443 560 

mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
GLS
Tango
Český rozhlas
Leksys

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na internetových stránkách Dětského domova Budkov. Jsme zařízení, které dětem nahrazuje jejich biologickou rodinu, která selhala a nefunguje.

PaedDr. Jiří Tříska

turnaj ve stolním tenise
Po roční přestávce jsem se zúčastnili tradičního, už 11. ročníku DD Jemnice open ve stolním tenise. Už jen výběr na tento turnaj byl krutý,protože ho mohli reprezentovat za náš domov jen čtyři hráči. A to dva v kategorii do 15. let a dva nad 15. Obrovský přetlak hráčů byl v mladší kategorii,zato starší se do měření sil moc nehrnuli. Ale nakonec jsme to vyřešili ke spokojenosti mladších a při kvalifikačním turnaji v našem DD, postoupili z mladši kategorie tři hráči. První dva nás reprezentovali ve své věkové kategorii a třetí doplnil jednu dobrovolnou hráčku ve vyšší kategorii. Samozřejmě,že tam neměl šanci,ale zkušenost zahrát si s tak kvalitními hráči se jistě časem vrátí. I druhá závodnice si v této kategorii ani neškrtla, zato se vytáhla v doprovodné hře Scrabble,kde získala krásné 2. místo. Další radost nám udělal třetím místem budkovský šampion, který se umístil na turnaji na třetím místě a stejně tak celkově náš domov. Děkujeme jemnickým za parádně strávený čas, stejně jako řízek se salátem.:)
 
< Předch.   Další >

Nejnovější album

Budkovská vzduchovka 4.ročník Budkovská vzduchovka 4.ročník Datum: 25.1.2018 Počet zobrazení: 72 Vlastník: Jiří Kohoutek

Revitalizace parku

Tisková zpráva

Stávající stav

Zahradní architektonické řešení

Osazovací plán

Partneři