Náhodný obrázek

IMG_3167
 
 
IMG_3167 Datum: 18.11.2015 Počet zobrazení: 69 Vlastník: Jiří Kohoutek

Dětský domov Budkov

telefony:
568 443 122
568 443 560 

mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
GLS
Tango
Český rozhlas
Leksys

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na internetových stránkách Dětského domova Budkov. Jsme zařízení, které dětem nahrazuje jejich biologickou rodinu, která selhala a nefunguje.

PaedDr. Jiří Tříska

Mimo domov
O víkendu 23.5.-25.5. jsme se zúčastnili zážitkové akce v Praze - akce nesla název Mimo domov. Byl to již osmý ročník a náš DD se zúčastnil po druhé. Reprezentovalo nás 7 dětí a 2 tety. Do Prahy jsme vyrazili už v pátek, ale hlavní program se odehrával v sobotu. Našemu týmu byli přiděleny 2 úžasní průvodci Aneta a Lukáš. Celý víkend nás provázeli, pomáhali nám orientovat se po Praze a stáli při nás v dobré, i zlém. Cílem projektu bylo, aby se děti seznámily s různými profesemi a zjistily, že nic není nemožné. Naše první zastávka byla v Dejvickém divadle. Ujali se nás 4 tamní herci a zkoušeli s dětmi drobné divadelní výstupy. Další stanoviště bylo v lidové škole umění - vyzkoušeli jsme si práci s keramickou hlínou a vyrobili si krásné misky. Poslední a nejvíc adrenalinová byla návštěva u profesionálních hasičů. Čekala nás zajímavá přednáška a děti si zkusily stříkat z hadice. Všichni byli milí,vstřícní a obětaví. Vrcholem večera byla taneční párty v jednou pražském klubu. I když jsme byli mírně unavení, zmobilizovali jsme své poslední síly a večer si užili naplno. Domů jsme odjížděli v neděli. Byli jsme unavení, ale velice spokojení. Všem organizátorům moc děkujeme a vzkazujeme, že jsme si to moc užili a budeme dlouho vzpomínat.
 
< Předch.   Další >

Nejnovější album

Budkovská vzduchovka 4.ročník Budkovská vzduchovka 4.ročník Datum: 25.1.2018 Počet zobrazení: 91 Vlastník: Jiří Kohoutek

Revitalizace parku

Tisková zpráva

Stávající stav

Zahradní architektonické řešení

Osazovací plán

Partneři