Náhodný obrázek

IMG_1363.JPG
 
 
IMG_1363.JPG Datum: 7.1.2014 Počet zobrazení: 156 Vlastník: Jiří Kohoutek

Dětský domov Budkov

telefony:
568 443 122
568 443 560 

mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
GLS
Tango
Český rozhlas
Leksys

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na internetových stránkách Dětského domova Budkov. Jsme zařízení, které dětem nahrazuje jejich biologickou rodinu, která selhala a nefunguje.

PaedDr. Jiří Tříska

Hadi,štíři .....
Ve čtvrtek 8.12.2011 k nám zavítal velmi sympatický mladík, jmenoval se Martin Maláč a má velmi zajímavého koníčka. Chová doma zvířátka a různé potvůrky, kterých se většina lidí štítí nebo bojí. Přivezl nám s sebou ukázat červy, šváby, moc roztomilého pavouka, hady (Evu a Ťunťu) a ještě dva netopýry. Nejdřív jsme se skoro všichni báli (teda hlavně tety), ale když nám o nich začal povídat a ukázal nám je zblízka, tak jsme si je dokonce i pohladili. Ti odvážnější z nás si nechali dát hada kolem krku. Po chvilce se dokonce začaly měnit i přání k Vánocům. Místo hraček, kosmetiky a jiných věcí se některé děti dožadovaly hada nebo pavouka. Uvidíme, co na to Ježíšek..... . Každopádně jsme zjistili, že se takových zvířátek vůbec nemusíme bát a některá z nich že jsou dokonce i roztomilá. Chtěli bychom tudíž poděkovat nadaci ALTEGO, která besedu zprostředkovala a hlavně Martinovi. Byl moc fajn a bylo na něm vidět, že má všechny své mazlíčky moc rád.  Děkujeme!!!!!!!
 
Kometa-Zlín 0:1

Jako by jsme našemu oblíbenému  hokejovému týmu nosili smůlu. Vždy ,když nás Kometa pozve na jejich zápas, prohraje. Doufali jsme,že tentokrát to prokletí prolomí a chtěli jsme jim pomoci naším hlasitým povzbuzováním. Už když jsem šli ze školy, nacvičovali jsme různé pokřiky,až lidé vykukovali z oken co se děje. Rychle jsme napsali úkoly, přípravu do školy jsme pro tentokrát trochu ošidili a vyjeli směr Brno. Hned před halou jsme se setkali s hlasitými fanoušky Zlína. Jako by to bylo znamení, že s nimi budeme mít ještě co dočinění. A taky že jo.. Naše sedačky byly přímo pod jejich kotlem. Takže jsme schytali pivní  spršku od létajících kelímků, drobili nám na naše plešky a nakonec se nás snažili i překřičet. Zápas byl  velice zajímavý a napínavý. Zlín dal hned ze začátku gól a Kometa ne a ne vyrovnat. Tlačili, co jim síly stačily, ale branku nedali. Domů jsme přijeli až v jedenáct hodin,protože bylo náledí a ještě k tomu mlha. Rychle jsem zalezli do postelí a najednou bylo ráno a my už zase na nohách a v hlavách krásný zážitek. A to díky Vám Komeťáci a Michaeli. Díky,díky.

 

 
Jarmark

Děkujeme Vám za hojnou návštěvu  Jarmarku spojenou s prohlídkou našeho domova. Akce se velmi vydařila a myslíme, že byli všichni spokojeni.

PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A VŠE NEJLEPŠÍ DO NOVÉHO ROKU.

 
Bohatý víkend
img_0021 Tento víkend jsme měli zase jednou pořádně nabytý zkušenostmi.. Hned v sobotu ráno jsem vyrazili do Jihlavy na řezbářský kurz. Různě jsme dlabali, řezali a nakonec jsme si všichni odvezli vcelku pěkné výrobky. Jen co jsme se vrátili, rychle na oběd a pak přijela paní, která nás učila plést z netradičního materiálu. No a v neděli? To jsme si užívali popularity na vystoupení pro naše budkovské důchodce.
 
fotbal Brno
Lionel Messi XXL Ve čtvrtek v 7. hodin  ráno jsme vyjeli  z Budkova do Brna na náš oblíbený fotbalový turnaj DD Cup. Cesta byla dlouhá, jeli jsme podle navigace. V půl 9 jsme byli v Brně. Potom jsme si posvačíli někdo se i rozcvičil a čekali jsme na další domovy  a organizátory. První zápas jsme hráli se Znojmem a prohráli  ho 9:1. A tak nějak to pokračovalo dál, že jsme nakonec hráli o konečné 5. místo s Jemnicí. Ten jsme také prohláli,ale zas tak moc nás to nemrzelo a sportovně jsem uznali, že někteří soupeři byli nad naše síly. Strejda byl rád ,že jsme si aspoň pořádně zahráli, protože tenhle turnaj byl vyvrcholením našeho celoročního snažení na trénincích v domově.  Byli jsme spokojení ze všim hlavně ,že jsme dostali bagety dokonce každý dvě..Domů jsme přijeli  unavení ve 4.hodiny, kde nás už vítali naši kamaradi a my jsem se s nima podělili o naše supr zážitky. Danča + Vendy
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 64 - 72 z 95

Nejnovější album

Budkovská vzduchovka 4.ročník Budkovská vzduchovka 4.ročník Datum: 25.1.2018 Počet zobrazení: 60 Vlastník: Jiří Kohoutek

Revitalizace parku

Tisková zpráva

Stávající stav

Zahradní architektonické řešení

Osazovací plán

Partneři