Náhodný obrázek

IMG_0978.JPG
 
 
IMG_0978.JPG Datum: 17.5.2013 Počet zobrazení: 64 Vlastník: Jiří Kohoutek

Dětský domov Budkov

telefony:
568 443 122
568 443 560 

mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
GLS
Tango
Český rozhlas
Leksys

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na internetových stránkách Dětského domova Budkov. Jsme zařízení, které dětem nahrazuje jejich biologickou rodinu, která selhala a nefunguje.

PaedDr. Jiří Tříska

Rej masek v Lukách

Včera jsme vyrazili do Luk nad Jihlavou. V místním ski areálu se  konal tradiční rej masek, a protože máme v domově masek víc než dostJ, nemohli jsem tam chybět. Když jsme přijeli na místo, do převlékání se nám moc nechtělo. Po ostatních maskách nebylo vidu ani slechu a my vzpomínali, jestli jsem se náhodou na letáku nepřehlédli   a karneval se nekoná jindy. Všem nám ale  šel příkladem strejda,který neváhal a už měl masku sympatické gejši na sobě a hrnul si to směr sjezdovka. Lyžování jsem si parádně užili a bylo i hodně srandy, některé masky byly opravdu originální.

 
Karneval

12.2.2012 jsem pořádali ve spolupráci s MŠ „Karnevalové odpoledne“.Účast byla opět hojná a k zhlédnutí  bylo  mnoho velice zajímavých masek.K tanci nám hrála živá kapela a děti se vyřádily při různých soutěžích. Děkujeme všem, kteří přišli.

 
Sportovní sobota v Dačicích

Díky organizačním schopnostem paní Linhartové jsem měli jednu zimní sobotu možnost si zařádit v krásném sportovním centru v Dačicích. Rozdělili jsme se na dvě skupiny, jedna šla divočit do tělocvičny a ta druhá srážet malinkaté kuželky na bowlingu. V tělocvičně jsme zdolávali horolezeckou stěnu,hráli vybíjenou,volejbal atd. Bowling byl také skvělý,většina z nás jsme ho zkoušeli poprvé. Odjížděli jsme pěkně vyblbnutí a až do večera dali pokoj.:)

 
Vánoční koncert

 

Ve středu 21.12.2011 proběhl u nás v domově na sále Vánoční koncert kytarové školy paní Urbánkové. Děti mohly ukázat, co se v průběhu roku naučily. Všichni byli moc šikovní a navodili nám tu správnou vánoční atmosféru. Škoda jen, že nás svou návštěvou nepoctilo více diváků. Přišli totiž o skvělý zážitek. Snad příště!!!!

 
Vánoční posezení

 

V neděli 18.12.2011 nám udělaly tety velkou radost. Přichystaly pro nás předvánoční hostinu. Velké přípravy začaly ale už v sobotu. Jeli jsme do obchodu a museli si nakoupit všechny suroviny na přípravu občerstvení. V předvánočním shonu a blázinci to byl téměř nadlidský výkon.

V neděli se začalo s přípravami už ráno. Bylo potřeba nachystat sál, ale hlavně vyrobit všechny ty dobroty a laskominy. Pod taktovkou tety Brychtové nám to šlo moc dobře(přiučily se od ní i ostatní tety, hlavně teta Z.).  Samotné posezení začalo v 17.00. Teta Navarová nám popřála hezké Vánoce a úspěšný rok 2012 a nalila každému vlastnoručně vyrobený vaječný likér (bez rumu!!). No a pak už jsme se do toho mohli s chutí pustit. Na stole bylo plno dobrůtek, slaných i sladkých. Vrcholem večera byla návštěva pána, který také vyrůstal v našem domově. Jmenuje se Jarda Kovařík a každému z nás nadělil nějaký hezký dárek. Pomáhaly mu přitom tři moc hezké slečny. Malé děti dostaly hračku, větší kosmetiku a tety růže. Tímto bychom jim všem chtěli poděkovat  a popřát mnoho zdaru v roce 2012.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 55 - 63 z 91

Nejnovější album

Budkovská vzduchovka 4.ročník Budkovská vzduchovka 4.ročník Datum: 25.1.2018 Počet zobrazení: 36 Vlastník: Jiří Kohoutek

Revitalizace parku

Tisková zpráva

Stávající stav

Zahradní architektonické řešení

Osazovací plán

Partneři