Náhodný obrázek

IMG_0445.JPG
 
 
IMG_0445.JPG Datum: 5.2.2013 Počet zobrazení: 99 Vlastník: Jiří Kohoutek

Dětský domov Budkov

telefony:
568 443 122
568 443 560 

mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
GLS
Tango
Český rozhlas
Leksys

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na internetových stránkách Dětského domova Budkov. Jsme zařízení, které dětem nahrazuje jejich biologickou rodinu, která selhala a nefunguje.

PaedDr. Jiří Tříska

Drakiáda

 

K podzimu neodmyslitelně patří pouštění draků. Proto jsme se i my po dlouhé době rozhodli, že si tuto podzimní radost dopřejeme. Draky jsme si samozřejmě vyrobili sami, teda někteří s mírnou pomocí tet a strejdy. Přípravy byly náročné, ale stály za to. V sobotu 2.11. odpoledne jsme zorganizovali Drakiádu. Porota hodnotila vzhled, kreativitu a hlavně let draků. Celá akce se vydařila na výbornou, mělo to jen jednu chybičku – nefoukal vítr. Aspoň jsme se více proběhli. Byla to sranda, tak jsme se rozhodli, že toto sportovní klání budeme pořádat pravidelně každý rok. Ať žijí podzimní radovánky.

 

 
Září

Nový školní rok začal ve velkém stylu. Dostali jsme pozvánku na fotbalový zápas do Prahy Česko – Arménie. Vyjeli jsme hned po škole a první problém jsme měli se zaparkováním. Nakonec jsme pro našeho Renaulta bezpečné mistečko našli. Další a už naštěstí poslední problém nastal,když nám pořadatelé u vchodu prohledali batůžky a vyházeli všechny svačiny i s pitím.Tolik škody naděláno, inu peníze nade vše a když mají pořadatelé vyhradní smlouvu s provozovateli stanků na stadionu, i toto se může stát. Naštěstí jsme se dostatečně najedli po vystoupení z auta. Pak jsme již obdivovali překrásný stadión Slávie,ale už ne tak tristní výkon našich fotbalistů.Čeští fotbalisté prohráli i při naší druhé návštěvě zápasu reprezentačního družstva. Tentokrát to bylo o to horší,že ztratili naději postoupit do Brazílie.

Dále jsme se zůčastnili skvěle obsazeného závodu na kolech v Třebíči. Soutěžili jsme v různých kategoriích a došli jsme k přesvědčení,že budeme muset hodně přidat v tréninkové úsilí.Radši se nebudeme zmiňovat o našem umístění,ale byli jsme hodně vzadu.:)

 
Turnaj Senožaty a Brno

V krátké době jsme sehráli dva fotbalové turnaje.Na první jsme vyrazili v sobotu do Senožat.Místní domov pořádal první ročník a musíme je moc pochválit, protože se jim akce moc povedla,jak po organizační stránce, tak i po sportovní.Náš výkon byl sice plný snahy,ale výsledky tomu neodpovídaly.Bylo to také způsobeno tím,že naše družstvo prochází generační obměnou a proti výrazně starším protihráčům jsme neměli šanci.Až poslední zápas o předposlední místo jsme dokázali udržet čisté konto a remizovat.Naštěstí jsme si z toho hlavu moc nelámali a dobrou náladu jsme čerpali především z plných stolů nejrůznějších dobrot a vynikajícího gulášku.Díky Senožaty, příští rok určitě přijedeme, a protože už budeme zase starší a sehranější máte se čeho obávat!Přinejmenším, že toho zase hodně sníme.:)

Na druhý turnaj jsme vyrazili do Brna a byl to tradiční fotbalový turnaj v rámci DD Cupu. Jeli jsme sice obhajovat loňské druhé místo,ale už předešlé výsledky naznačovaly, že žádnou velkou díru do Brna neuděláme.A jak jsme předpokládali, tak se i stalo.Po několika drtivých porážkách jsme na tom byli s psychikou opravdu špatně a konec turnaje jsme dohrávali se sklopenými hlavami.Naštěstí někteří soupeři na nás byli tak hodní a když viděli naše utrpení, nechali nás alespoň dát nějaký ten gól pro povzbuzení.....díky Senožaty i za toto.:) Výslednému poslednímu místu se nikdo z nás nedivil.

 
Nejmilejší koncert

Ve středu 17.4. jsme se zúčastnili Nejmilejšího koncertu. Letos ho pořádal DD Hrotovice a akce se konala v kulturním domě v Třebenicích. Dva měsíce jsme pilně trénovali náš tanec na známou písničku z pohádky Lotrando a Zubejda. Někdy to šlo hladce, jindy s křikem.:) Výsledek však stál za to! Představení se nám moc povedlo,ale bohužel někteří byli o kousek lepší, a tak vyhráli místo nás. Chvilku nás to mrzelo, ale tety nám slíbily pohár a kolu.Nějakou cenu jsme ale přece jenom dostali. Vlastík a Simonka dostali cenu za nejmladší účinkující dne. Děkujeme DD Hrotovice za skvělou připravenost a organizaci akce,moc se nám tam líbilo.

 
Florbalový turnaj

V sobotu jsme se zůčastnili prvního ročníku florbalového turnaje pořádaného Dětským domovem Náměšť. Na přípravu jsme neměli moc času a pravidla nám také nic neříkala, takže po týdenní přípravě jsme měli všechny florbalky polámáné.Dokonce jsme museli na turnaj nějaké přikoupit. Proto nás příjemně překvapila naše hra na turnaji. Všechna utkání se zkušenějšími soupeři byla vyrovnaná a v přímém souboji o postup do finálové skupiny jsme podlehli až v nastaveném čase. Nakonec z toho bylo,pro nás, krásné páté místo. Turnaj se velmi vydařil a moc se nám líbil.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 46 - 54 z 96

Nejnovější album

Budkovská vzduchovka 4.ročník Budkovská vzduchovka 4.ročník Datum: 25.1.2018 Počet zobrazení: 91 Vlastník: Jiří Kohoutek

Revitalizace parku

Tisková zpráva

Stávající stav

Zahradní architektonické řešení

Osazovací plán

Partneři