Náhodný obrázek

IMG_2695
 
 
IMG_2695 Datum: 1.1.2015 Počet zobrazení: 190 Vlastník: Jiří Kohoutek

Dětský domov Budkov

telefony:
568 443 122
568 443 560 

mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
GLS
Tango
Český rozhlas
Leksys

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na internetových stránkách Dětského domova Budkov. Jsme zařízení, které dětem nahrazuje jejich biologickou rodinu, která selhala a nefunguje.

PaedDr. Jiří Tříska

Karneval
V neděli 24.2. jsme ve spolupráci s MŠ a ZŠ pořádali všemi oblíbený KARNEVAL. Akce vypukla ve 14°° a hojnost masek byla veliká. Děti si mohly zasoutěžit, zatančit  a vrcholem odpoledne bylo vyhlašování tomboly.  Bohužel hlavní cena - krásný velký dort - nás opět minula. Snad příště! Děkujeme všem, kteří přišli podpořit a strávit tak hezké nedělní odpoledne.
 
Srdečné poděkování

Chtěli bychom moc poděkovat všem hodným lidem, kteří i letos nemysleli jen na sebe a pomohli nám  připravit krásné a veselé Vánoce našim dětem. Je těžké konkrétně jmenovat , ale aspoň namátkou například Český rozhlas, který organizoval akci "Daruj hračku", stejně tak Rádio Vysočina s podobnou akcí "Strom splněných přání", do kterých se zapojilo neskutečné množství dobrých lidí. Dále Kooperativa Třebíč , která dětem koupila trampolínu , míče a pálky. Každým rokem naše děti obdarovává Mudr. Pavlíček a MDDr. Gurková.  V neposlední řadě nesmíme zapomenout na hodného pána , který nám každý rok vozí ovoce a sladkosti. Bohužel se mi nepodařilo zjistit , z důvodu jeho skromnosti, jeho jméno. Určitě tu nejsou všichni, za což se moc omlouvám. Dárky se moc líbily a škoda, že jste nemohli vidět to, pro co to jistě děláte, rozzářené a spokojené oči dětí. Snad Vám to nahradí alespoň naše fotky ve fotogalerii. Co děti , ty dárky dostaly od Ježíška , ale my dospělí jsme upřímně dojati a  hřeje nás u srdce, že i v dnešní "těžké" době je mezi lidmi tolik dobra.  DĚKUJEME.     srdce

 
Předvánoční posezení

V neděli 16.12. jsme se zase radovali. Už potřetí nám tety připravili velkou předvánoční oslavu. Upekli jsme si cukroví a přichystali chlebíčky a jednohubky. Stoly se pod těmi dobrotami jen prohýbaly. V půl páté jsme se všichni sešli na krásně vyzdobené společenské místnosti, ťukli jsme si domácím vaječným likérem a popřáli si Veselé Vánoce. Pak už jsme jen hodovali a povídali si. Jako minulý rok, tak i letos nás navšívil pan Kovařík,který vyrůstal u nás v DD, se svojí krásnou přítelkyní. Dovezli veliký dort – byl výborný a další dárky pro děti. Moc jim touto cestou děkujeme a těšíme se na příští setkání.

 
Jarmark
Děkujeme Vám za hojnou návštěvu Jarmarku spojenou s prohlídkou našeho domova. Akce se velmi vydařila a myslíme, že byli všichni spokojeni.

PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A VŠE NEJLEPŠÍ DO NOVÉHO ROKU.

A tady jeden z milých ohlasů na naše snažení.Smile

Dobrý den,

v neděli jsme navštívili Vášjarmark, pro nás to bylo podruhé......opět super......škoda,ze ve 14.10hod už nebylo téměř z čeho vybírat a jen jsme pokukovali po ostatních, co krásného si nesou domů. Ale opět se mi podařilo ukořistit nádhernou výzdobu na vrata – stromek a zvonek ze sena (velmi kvalitního), maminka si odnesla nádherný svícen bílo-zelené kombinace a dcera Barunka krásnou perníkovou chaloupku. O tom, jaké byly koláče a kremrole nemůžu ani psát, protože bych snědla další dávku.... a na stole nám na Štědrý večer bude svítit svíčka na krásném kovaném svícnu....

Moc děkuji a těším se na ten další jarmark (musím být ještě rychlejší než letos. :))

Přeji příjemné svátky, veselé Vánoce a hodně zdraví a štěstí všem v domově!!!!

S pozdravem Marie Linhartová, Budíškovice

 

 

 
Letiště Jihlava

Tak a je po prázdninách a na letošní první akci jsme nemuseli dlouho čekat. Na pozvání světového rekordmana v letu na motorovém padáku Mirka Orose jsme se vydali na letiště v Jihlavě, kde se uskutečnila akce „Slet sportovních pilotů LAA''. Po příjezdu jsme se seznámili s Mirkem a jeho kamarádem Honzou Škrabálkem, prohlédli jsme si letiště a letadla. Po vynikajícím gulášku následovala beseda, kde nám naši hostitelé povídali o svých sportovních uspěších a dobrodružných zážitcích.No a pak už čekalo dobrodružství na nás, když jsme nasedli do letadla a vznesli jsme se poprvé v životě do oblak. Jedna z nás dokonce i s letadla ze 3000m vyskočila....Samozřejmě se zkušeným parašutistou na zádech.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 46 - 54 z 91

Nejnovější album

Budkovská vzduchovka 4.ročník Budkovská vzduchovka 4.ročník Datum: 25.1.2018 Počet zobrazení: 36 Vlastník: Jiří Kohoutek

Revitalizace parku

Tisková zpráva

Stávající stav

Zahradní architektonické řešení

Osazovací plán

Partneři