Náhodný obrázek

IMG_0748.JPG
 
 
IMG_0748.JPG Datum: 25.4.2013 Počet zobrazení: 97 Vlastník: Jiří Kohoutek

Dětský domov Budkov

telefony:
568 443 122
568 443 560 

mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
GLS
Tango
Český rozhlas
Leksys

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na internetových stránkách Dětského domova Budkov. Jsme zařízení, které dětem nahrazuje jejich biologickou rodinu, která selhala a nefunguje.

PaedDr. Jiří Tříska

Jeseníky
Sešel se rok s rokem a my se opět začali těšit na výchovně-vzdělávací týdenní pobyt na horách. Né, že by jsme byli úplní nezdvořáci a zabedněnci, ale nějaké nové informace ohledně finanční gramotnosti se nám budou jistě hodit. A když je to ještě chytře spojeno s lyžovačkou, nezbývá nám než se učit, se učit, se učit ! Kdo tohle už vyslovil přede mnou? Ilči...Iljíč......?? Tentokrát, vzhledem k počasí, jsme se obávali, že zůstane jenom při tom vzdělávání a my se dozvíme, že to byl vlastně Vladimír Iljič Lenin kdo hlásal u všech dětí oblíbený citát. Po dvou dnech neustálého děště i Kouty nad Desnou vypadaly děsně.:) Naštěstí jsme jezdili na sjezdovku v Přemyslově a tam, až na občasné vykukující kameny, byl terén celkem dobrý. Po celý pobyt se nám  vyhýbaly nemoci, zranění a právě ty zrádné kameny, takže se akce vlastně vydařila.
 
Poděkování Ježíškovi
Celý článek...
 
Předvánoční akce našeho domova

Náš dětský domov zahájil vánoční čas již tradičním JARMARKEM. Děti a zejména tety se velice snažily,takže výrobky byly krásné, originální a bylo jich tak akorát. Děkujeme všem návštěvníkům, kteří k nám zavítali a také si nakoupili. Ti, kteří nás nestihli navšívit u nás v DD, měli možnost zakoupit si naše výrobky v obchodním domě Albert v Třebíči. V sobotu 14.12. jsme tam měli celý den otevřený stánek s vánočním zbožím. Mile nás všechny překvapilo, jaký měla tato prodejní akce úspěch. Lidé byli milí, vstřícní a štědří. Stejně tak i vedení hypermarketu Albert bylo super - vyšli nám ve všem vstříc. Tímto jim moc děkujeme, že nám umožnili prezentaci našeho domova.

No a za utržené peníze jsme opět připravili PŘEDVÁNOČNÍ POSEZENÍ v domově. Napekli a navařili jsme plno dobrot a všichni netrpělivě čekali na nedělní odpoledne. V 17:00 jsem se sešli na krásně vyzdobeném sále k bohatě prostřenému stolu. Svou návštěvou nás vždy potěší i některé z dětí,které u nás vyrostly a dnes stojí pevně na svých nohou. Předávají své bohaté zkušenosti našim dětem. Přejeme jim i všem ostatním krásné Vánoce a správné vykročení do Nového roku.

 
Megaturnaj?

Minulý víkend jsme,jako skoro pokaždé, pořádali turnaj v míčových hrách.Ale jo,  tentokrát můžem směle prohlásit turnaj za megarurnaj. Protáhl se i do neděle a hráli jsme fotbal,floorbal, vybíjenou a košíkovou. Jelikož se přihlásily děti širokého věkového rozptylu, každé starší družstvo si vybralo i mladší kolegy do B týmu. Takže se vytvořily tři družstva A, které měla i svá B mužstva mladších kamarádů a výsledky obou kategorií se započítávaly do hodnocení obou společných družstev. (AiB) Děti si určily názvy,tradičně největší boj byl o Sigmu Olomouc. Je to dáno tím,že hlavní rozhodčí,byl strejda,kterej je kovanej Olomoučák, takže má pro toto družstvo určitou slabost a někdy i přimhouří očko.:) Dále se do turnaje přihlásily d ružstva mezinárodní a to zvučných jmen Realu Madrid a Barcelony. Je jasné,že strejda mohl mhouřit očima jak chtěl,ale jeho milovaná Sigma skončila v téhle konkurenci na posledním třetím místě. O celkové prvenství si to rozdala Barca s Realem, přičemž nakonec jasně dominovala Barca. Megaturnaj se nám moc povedl a určitě si ho zase brzy zopakujem.

 
Drakiáda

 

K podzimu neodmyslitelně patří pouštění draků. Proto jsme se i my po dlouhé době rozhodli, že si tuto podzimní radost dopřejeme. Draky jsme si samozřejmě vyrobili sami, teda někteří s mírnou pomocí tet a strejdy. Přípravy byly náročné, ale stály za to. V sobotu 2.11. odpoledne jsme zorganizovali Drakiádu. Porota hodnotila vzhled, kreativitu a hlavně let draků. Celá akce se vydařila na výbornou, mělo to jen jednu chybičku – nefoukal vítr. Aspoň jsme se více proběhli. Byla to sranda, tak jsme se rozhodli, že toto sportovní klání budeme pořádat pravidelně každý rok. Ať žijí podzimní radovánky.

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 37 - 45 z 91

Nejnovější album

Budkovská vzduchovka 4.ročník Budkovská vzduchovka 4.ročník Datum: 25.1.2018 Počet zobrazení: 36 Vlastník: Jiří Kohoutek

Revitalizace parku

Tisková zpráva

Stávající stav

Zahradní architektonické řešení

Osazovací plán

Partneři