Náhodný obrázek

IMG_0025
 
 
IMG_0025 Datum: 29.11.2011 Počet zobrazení: 814 Vlastník: Jiří Kohoutek

Dětský domov Budkov

telefony:
568 443 122
568 443 560 

mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
GLS
Tango
Český rozhlas
Leksys

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na internetových stránkách Dětského domova Budkov. Jsme zařízení, které dětem nahrazuje jejich biologickou rodinu, která selhala a nefunguje.

PaedDr. Jiří Tříska

Zámecký den
Žijeme na zámku, tak co by jsme si jednou nezahráli na krále,princezny, knížata. Už dlouho nám v hlavách ležela myšlenka,jak asi takový život na zámku vypadal v dřívějších dobách. A kdo z lidí si to může vyzkoušet na vlastní kůži? No přece my, kteří takový krásný zámek obýváme. Takže jednoho dne jsme se zahrabali do skříní a hledali vhodné oblečení té doby. Naštěstí skladujeme šatstvo všech modních vln, takže to nebyl zase tak těžký úkol. A kdo nenašel, šikovné ručky pomohly. Napekli jsem si i nějaké ty pochutiny a mohlo se začít. Kromě tanců a dvorní etikety jsme uspořádali i přehlídku kostýmů. Výsledný dojem byl parádní a my si uvědomili jak jsme šťastní, že zrovna tenhle zámeček patří nám.:)
 
Sen se splnil

Včera se oficiálně otevřelo nové víceúčelové hřiště v Budkově, sen několika generací dětí  i dospělých z domova,ale i vesnických. Po nespočetných zápasech na tankodromu,J jak jsme nazývali staré travnaté hřiště, jsme se konečně dočkali. Už i před otevřením jsme si ho samozřejmě vyzkoušeli. A paráda. Fotbálek, přehazovaná, tenis….co víc si můžeme přát. Teď to teprve rozjedeme s tréninkem a soupeři se mají čeho obávat.:)

 
K pramenům Jevišovky

Jaro je jako stvořené pro turistické procházky a poznávání okolní přírody. Proto i my jsme se rozhodli, že si na krásný sváteční den uděláme radost a vydali jsme se k nedalekému pramenu řeky Jevišovky. Důležité je umět se orientovat v terénu. Naštěstí disponujeme takovými dětmi, které se tohoto úkolu nezaleknou. Jako nejschopnějšího koordinátora a navigátora jsme vyhodnotili Fandu. Dostal kompas a šlo se. Úkolu se zhostil zodpovědně a dovedl nás bez problémů na místo určení. Cestou jsme hráli různé hry a pozorovali krásnou jarní přírodu. Samozřejmě zbyl i čas na svačinu a odpočinek. Domů jsme došli příjemně unavení. O to lépe se nám večer usínalo.

Ať žije 1.máj !!!!!

 
Neuvěřitelné se stalo skutečností
Celý článek...
 
Karneval

Spolu s mateřskou školkou jsme pořádali každoroční karneval. Tentokrát, protože se rychle blíží duben, měsíc bepečnosti a venku to i tak vypadá, jsme ho pojali trochu jako policejní manévry. Na parketu a mezi dětmi se pohyboval čiperný strážník, který nenechal v klidu ani dospělé. Takže ti se nejednou orosili, když se před nimi najednou zjevil a podrobil je dechové zkoušce do nafukovacího balonku, který potom zkontrolovaly děti. Zaujala tentokrát i bohatá tombola, které vévodila autodráha a dva krásné dorty.....které jsme také neochutnali.:(  Štěstí z minulých let, kdy jsme si pravidelně odnášeli něco na zub, nás definitivně opustilo. Naštěstí nám to dobrou náladu nepokazilo a tak jsme se vyřádili na tanečním parketu a při různých hrách.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 37 - 45 z 96

Nejnovější album

Budkovská vzduchovka 4.ročník Budkovská vzduchovka 4.ročník Datum: 25.1.2018 Počet zobrazení: 91 Vlastník: Jiří Kohoutek

Revitalizace parku

Tisková zpráva

Stávající stav

Zahradní architektonické řešení

Osazovací plán

Partneři