Náhodný obrázek

to mám taky
 
 
to mám taky Datum: 21.9.1970 Počet zobrazení: 1310 Vlastník: Jiří Kohoutek

Dětský domov Budkov

telefony:
568 443 122
568 443 560 

mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
GLS
Tango
Český rozhlas
Leksys

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na internetových stránkách Dětského domova Budkov. Jsme zařízení, které dětem nahrazuje jejich biologickou rodinu, která selhala a nefunguje.

PaedDr. Jiří Tříska

Sen se splnil

Včera se oficiálně otevřelo nové víceúčelové hřiště v Budkově, sen několika generací dětí  i dospělých z domova,ale i vesnických. Po nespočetných zápasech na tankodromu,J jak jsme nazývali staré travnaté hřiště, jsme se konečně dočkali. Už i před otevřením jsme si ho samozřejmě vyzkoušeli. A paráda. Fotbálek, přehazovaná, tenis….co víc si můžeme přát. Teď to teprve rozjedeme s tréninkem a soupeři se mají čeho obávat.:)

 
K pramenům Jevišovky

Jaro je jako stvořené pro turistické procházky a poznávání okolní přírody. Proto i my jsme se rozhodli, že si na krásný sváteční den uděláme radost a vydali jsme se k nedalekému pramenu řeky Jevišovky. Důležité je umět se orientovat v terénu. Naštěstí disponujeme takovými dětmi, které se tohoto úkolu nezaleknou. Jako nejschopnějšího koordinátora a navigátora jsme vyhodnotili Fandu. Dostal kompas a šlo se. Úkolu se zhostil zodpovědně a dovedl nás bez problémů na místo určení. Cestou jsme hráli různé hry a pozorovali krásnou jarní přírodu. Samozřejmě zbyl i čas na svačinu a odpočinek. Domů jsme došli příjemně unavení. O to lépe se nám večer usínalo.

Ať žije 1.máj !!!!!

 
Neuvěřitelné se stalo skutečností
Celý článek...
 
Karneval

Spolu s mateřskou školkou jsme pořádali každoroční karneval. Tentokrát, protože se rychle blíží duben, měsíc bepečnosti a venku to i tak vypadá, jsme ho pojali trochu jako policejní manévry. Na parketu a mezi dětmi se pohyboval čiperný strážník, který nenechal v klidu ani dospělé. Takže ti se nejednou orosili, když se před nimi najednou zjevil a podrobil je dechové zkoušce do nafukovacího balonku, který potom zkontrolovaly děti. Zaujala tentokrát i bohatá tombola, které vévodila autodráha a dva krásné dorty.....které jsme také neochutnali.:(  Štěstí z minulých let, kdy jsme si pravidelně odnášeli něco na zub, nás definitivně opustilo. Naštěstí nám to dobrou náladu nepokazilo a tak jsme se vyřádili na tanečním parketu a při různých hrách.

 
Jeseníky
Sešel se rok s rokem a my se opět začali těšit na výchovně-vzdělávací týdenní pobyt na horách. Né, že by jsme byli úplní nezdvořáci a zabedněnci, ale nějaké nové informace ohledně finanční gramotnosti se nám budou jistě hodit. A když je to ještě chytře spojeno s lyžovačkou, nezbývá nám než se učit, se učit, se učit ! Kdo tohle už vyslovil přede mnou? Ilči...Iljíč......?? Tentokrát, vzhledem k počasí, jsme se obávali, že zůstane jenom při tom vzdělávání a my se dozvíme, že to byl vlastně Vladimír Iljič Lenin kdo hlásal u všech dětí oblíbený citát. Po dvou dnech neustálého děště i Kouty nad Desnou vypadaly děsně.:) Naštěstí jsme jezdili na sjezdovku v Přemyslově a tam, až na občasné vykukující kameny, byl terén celkem dobrý. Po celý pobyt se nám  vyhýbaly nemoci, zranění a právě ty zrádné kameny, takže se akce vlastně vydařila.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 37 - 45 z 95

Nejnovější album

Budkovská vzduchovka 4.ročník Budkovská vzduchovka 4.ročník Datum: 25.1.2018 Počet zobrazení: 60 Vlastník: Jiří Kohoutek

Revitalizace parku

Tisková zpráva

Stávající stav

Zahradní architektonické řešení

Osazovací plán

Partneři