Náhodný obrázek

IMG_0644.JPG
 
 
IMG_0644.JPG Datum: 5.3.2013 Počet zobrazení: 82 Vlastník: Jiří Kohoutek

Dětský domov Budkov

telefony:
568 443 122
568 443 560 

mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
GLS
Tango
Český rozhlas
Leksys

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na internetových stránkách Dětského domova Budkov. Jsme zařízení, které dětem nahrazuje jejich biologickou rodinu, která selhala a nefunguje.

PaedDr. Jiří Tříska

Karneval
22.2.2015 jsem pořádali ve spolupráci s MŠ „Karnevalové odpoledne“.Účast byla opět hojná a k zhlédnutí bylo mnoho velice zajímavých masek.K tanci nám hrála živá kapela a děti se vyřádily při různých soutěžích. Děkujeme všem, kteří přišli.
 
Vánoce

Vánoce jsou bohužel za námi, ale krásné vzpomínky a krásné dárky zůstaly. A velkou měrou musíme poděkovat Vám, kteří jste na nás mysleli a v tom vánočním shonu jste si udělali čas a nějaký ten dárek zakoupili a poslali. Měli jsme  velikou radost a moc si toho vážíme. Slovy se to nedá ani vyjádřit.:) Takže ješte jednou moc děkujeme Mudr. Pavlíčkovi, zaměstnancům firmy Trans-Spedit, hejtmanu Kraje Vysočina panu Běhounkovi, evropské komisařce paní Věře Jourové, občanům Vícenic, občanskému sdružení Ve spojení, Tangu a Českému rozhlasu, rádiu Vysočina a všem hodným lidem, kteří se podíleli na jejich akcích  Daruj hračku a Strom splněných přání.

 
Návštěva paní Jourové

Sice je dnes teprve 23.12. , ale Ježíšek u nás naděloval některé dárečky už dneska. Přijela k nám na návštěvu moc sympatická a krásná paní Věra Jourová, evropská komisařka a její syn, který zase zaujal naše dorostenky.:) Při té příležitosti nám  rozdali Vánoční dárky. Auta, bagry, kosmetiku a další jsme hned vyzkoušeli a moc se nám líbily. Touto cestou ještě milé paní Jourové a jejímu synovi moc děkujeme.

 
OUT OF HOME
V sobotu 8.11. jsme prožili hezký den. Náš DD navštívilo se svým programem pár úžasných lidí až z daleké Prahy. V zámeckém sále se rozezněly klarinety a hudební rytmy z celého světa. Postaralo se o to vynikající hudební těleso CLARINET FACTORY. Spolu s nimi jsme se vydali na výpravu do vzdáleného Tibetu, Ameriky či Afriky. Kromě hudebního vyžití jsem si mohli také vyrobit hezké šperky z korálků. V malé šperkařské dílničce tak vzniklo nespočet náramků či náhrdelníků různých barev a stylů. Proto bychom chtěli poděkovat organizátorkám - především " klimbavé" Klárce a "muzikální" Marušce. Bylo to super !! 
 
turnaj ve stolním tenise
Po roční přestávce jsem se zúčastnili tradičního, už 11. ročníku DD Jemnice open ve stolním tenise. Už jen výběr na tento turnaj byl krutý,protože ho mohli reprezentovat za náš domov jen čtyři hráči. A to dva v kategorii do 15. let a dva nad 15. Obrovský přetlak hráčů byl v mladší kategorii,zato starší se do měření sil moc nehrnuli. Ale nakonec jsme to vyřešili ke spokojenosti mladších a při kvalifikačním turnaji v našem DD, postoupili z mladši kategorie tři hráči. První dva nás reprezentovali ve své věkové kategorii a třetí doplnil jednu dobrovolnou hráčku ve vyšší kategorii. Samozřejmě,že tam neměl šanci,ale zkušenost zahrát si s tak kvalitními hráči se jistě časem vrátí. I druhá závodnice si v této kategorii ani neškrtla, zato se vytáhla v doprovodné hře Scrabble,kde získala krásné 2. místo. Další radost nám udělal třetím místem budkovský šampion, který se umístil na turnaji na třetím místě a stejně tak celkově náš domov. Děkujeme jemnickým za parádně strávený čas, stejně jako řízek se salátem.:)
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 28 - 36 z 96

Nejnovější album

Budkovská vzduchovka 4.ročník Budkovská vzduchovka 4.ročník Datum: 25.1.2018 Počet zobrazení: 91 Vlastník: Jiří Kohoutek

Revitalizace parku

Tisková zpráva

Stávající stav

Zahradní architektonické řešení

Osazovací plán

Partneři