Náhodný obrázek

6 doplnení kapes
 
 
6 doplnení kapes Datum: 1.4.2006 Počet zobrazení: 1084 Vlastník: Jiří Kohoutek

Dětský domov Budkov

telefony:
568 443 122
568 443 560 

mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
GLS
Tango
Český rozhlas
Leksys

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na internetových stránkách Dětského domova Budkov. Jsme zařízení, které dětem nahrazuje jejich biologickou rodinu, která selhala a nefunguje.

PaedDr. Jiří Tříska

Inzerát

Děti z našeho domova prosí majitele rekreační chaty nebo chalupy o možnost zapůjčení na 1 týden v měsíci srpnu. Jednalo by se asi o 7 menších dětí a 2 vychovatele. 

Zn: Nejsme žádní raubíři. 

 
Rodinný den v ZOO Jihlava
img_3119V sobotu 5.9. 2015 jsme byli pozváni na Rodinný den do ZOO Jihlava, pořádaný Krajem Vysočina. Moc se nám tam líbilo. Nejlepší bylo vystoupení Upíra Krejčího. Také jsme soutěžili a tančili s moderátorem. Snažili jsem se i projít  celé ZOO, ale to už bylo , vzhledem k programu, nad lidské síly. Byl to krásný a dlouhý den. Děkujeme.
Celý článek...
 
DD Cup Brno
Parádní čtvrté místo jsme si odvezli z fotbalového turnaje DD cup, vrcholu naší fotbalové sezóny. Po úvodní, těsné herně, ale ne už tak výsledkově, prohře se Znojmem, nás úplně převálcovali, pozdější vítězové z Pardubic. To zanechalo stopy na naší psychice a porazil nás i jeden hráč v družstvu Mikulova, kdy jsme ho nebyli schopni ubránit. Pověsili se na něj osobně i dva naši nejlepší hráči,ale nebylo to nic platné. Až následující zápas jsme konečně zabodovali a přehráli družstvo Tišnova. Kdo dočetl článek až sem pochopil, že čtvrté místo není zase až tak parádní, protože je vlastně předposlední. Ale to už zacházíme moc do detailů a  historie se ptá jen na umístění.:)
Celý článek...
 
FLORBALOVÝ TURNAJ

V sobotu jsme opět zavítali do Náměště, kde místní dětský domov pořádal další ročník florbalového turnaje. Jeli jsme jako obhájci prvenství, ale tak nějak jsme cítili, že tentokrát se nám to nepovede. A když jsme  přijeli na misto, naše obavy se potvrdily. V tělocvičně se proháněli o dost starší  a větší kluci. No nic, řekli jsme si, budeme bojovat a uvidíme. Viděli jsme toho hodně ,ale ani po třetím zápase jsme neviděli žádný gól v soupeřově síti..) Až poslední zápas o celkové umístění jsme si trošku spravili chuť a nasázel jich rovných šest. Takže nakonec z toho bylo sedmé, předposlední místo.

 
Karneval
22.2.2015 jsem pořádali ve spolupráci s MŠ „Karnevalové odpoledne“.Účast byla opět hojná a k zhlédnutí bylo mnoho velice zajímavých masek.K tanci nám hrála živá kapela a děti se vyřádily při různých soutěžích. Děkujeme všem, kteří přišli.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 19 - 27 z 91

Nejnovější album

Budkovská vzduchovka 4.ročník Budkovská vzduchovka 4.ročník Datum: 25.1.2018 Počet zobrazení: 36 Vlastník: Jiří Kohoutek

Revitalizace parku

Tisková zpráva

Stávající stav

Zahradní architektonické řešení

Osazovací plán

Partneři