Náhodný obrázek

IMG_0347.JPG
 
 
IMG_0347.JPG Datum: 5.2.2013 Počet zobrazení: 123 Vlastník: Jiří Kohoutek

Dětský domov Budkov

telefony:
568 443 122
568 443 560 

mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Kraj Vysočina zřizovatel organizace.
GLS
Tango
Český rozhlas
Leksys

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na internetových stránkách Dětského domova Budkov. Jsme zařízení, které dětem nahrazuje jejich biologickou rodinu, která selhala a nefunguje.

PaedDr. Jiří Tříska

Fotbalový turnaj Senožaty

Jako každý rok nás naši kamarádi z Dětského domova Senožaty pozvali na již 6. ročník fotbalového turnaje. Vyjeli jsme raději brzy ráno, vzhledem k častým opravám na silnici. Ale i tak jsme přijeli, vyskočili z auta a rovnou šli na první zápas. Hra se nám celkem dařila i atmosféra v družstvu byla výborná a proto jsme obsadili krásné třetí místo. Hned za domácími Senožaty a Humpolcem. O jedno místo jsme tak přeskočili Znojmo, kterým jsme  vlastně oplatili totéž, co oni nám z našeho turnaje v Budkově před čtrnácti dny. J Turnaj byl zakončen skvělým pohoštěním, grilováním, různými soutežemi a také diskotékou. 

 
I.ročník Budkov Cup

Dětský domov Budkov vůbec poprvé zorganizoval první ročník turnaje ve fotbale, který se konal na multifunkčním hřišti. Mezi pozvanými hosty byly dětské domovy ze Senožat, Jemnice, Náměště nad Oslavou a Znojma. I když se s těmito domovy setkávají pravidelně na různých akcích, některé z nich je navštívily poprvé. Byly mile překvapeny jejich zázemím, které dětem obec i domov poskytují. Vydařilo se téměř vše. Počasí bylo nádherné, již od rána, po několika uplakaných dnech, svítilo sluníčko.  I výkony jednotlivých družstev byly kvalitní, sehrálo se mnoho napínavých utkání, kterým nakonec vévodilo družstvo ze Senožat. Domácí Budkováci nezklamali a i přes nízký věkový průměr se umístili na krásném třetím místě.

Organizace turnaje byla náročnější, zabrala pracovníkům domova několik dní. Bylo třeba zajistit celodenní občerstvení, pitný režim a samozřejmě odměny pro soutěžící. Nedílnou součástí bylo i smažení bramboráků, po kterých se velmi rychle slehla zem.

Celková atmosféra turnaje byla velmi pohodová, přátelská. Děti se opět setkaly se svými kamarády, jiní navázaly nová přátelství. Odměnou celé akce byly spokojené tváře všech dětí i zúčastněných.

Velké díky patří především organizátorům, rozhodčímu s profesionálními zkušenostmi Jiřímu Roupcovi ml., družstvům jednotlivých dětských domovů, obci Budkov za poskytnutí prostorů a potřebného vybavení, divákům  a přátelům domova. Sponzorsky akci zajistili firmy Sorall Třebíč, ZD Šebkovice, Josef Šplíchal.

 

 
Sportovní den v Hrotovicích

Opět po roce jsme byli pozvání Dětským domovem Hrotovice na jejich sportovní odpoledne. Bylo krásně a i my jsme si krásně užili plno soutěžních disciplín, představení Petra Karáska, českého mistra ve fotbalovém freestylu, hrotovických hasičů, kamarádských setkání a seznámení s novými kamarády.K poslechu a tanci hrálo Rádio Vysočina se skvělým Milanem Řezníčkem.

Děkujeme Hrotovičáci a jako odplatu Vás zveme  na naši akci, která se koná 26.5. a to 1.ročník fotbalového turnaje Budkov Cup 2018. Tímto zveme i všechny kamarády, příznivce a přátele DD BUDKOV. Občerstvení zajištěno. :) 

 
Musíme si zvykat

 Po překvapivé medaili ve florbalovém turnaji, jsme dalšího  výrazného úspěchu dosáhli na fotbalovém turnaji v Uherském Hradišti. Na takovou dálku jsme vyrazili s dostatečným předstihem, vzhledem k častým uzavírkám na trati a také k očekávaným technickým problémům posádky. Počasí se mám vydařilo, stejně jako se nám dařila hra a především atmosféra v družstvu. Což ocenili také diváci, které jsme si našim vystupováním získali na naši stranu a ve finále fandili především nám. Ano, s naším mladým týmem jsme se dostali bez jediné porážky až do finále proti Vizovicím, které jsme ve skupině porazili 2:1. Bohužel, po individuálních chybách, jsme rozhodující zápas prohráli. ale  až na penalty. Je to krásné zvykání. J

 
Florbal

Krásné třetí místo jsme vybojovali na florbalovém turnaji pořádaném náměšťským dětským domovem. Umístění nás o to víc překvapilo, protože se turnaje nezúčastnil  jedni z našich nejlepších hráčů, Jarek,Emil a Laďa, kteří si plnili povinnosti ve svém fotbalovém klubu. První zápas jsme vyhráli s naším regionálním rivalem Jemnicí po velké a napínavé bitvě. Trochu jsme jim tak vrátili to, že ráno do Náměště dorazili těsně před námi. Přestože jsme jim už dýchali na kufr Renaultu, byli rychlejší a zabrali nám výhodnější místo na parkování.J Ale první zápas nás nakopnul a přišla už jen samá vítězství, pozitiva, euforie…a medaile. Pro někoho první v životě. Takže jsme po turnaji nechali Jemnici v klidu odjet, v Budkově je totiž plno místa k parkování, a pomalu a bezpečně, s jednou přestávkou na zmrzlinu, jsme přijeli slavit do Budkova.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 9 z 95

Nejnovější album

Budkovská vzduchovka 4.ročník Budkovská vzduchovka 4.ročník Datum: 25.1.2018 Počet zobrazení: 60 Vlastník: Jiří Kohoutek

Revitalizace parku

Tisková zpráva

Stávající stav

Zahradní architektonické řešení

Osazovací plán

Partneři